امروز: سه شنبه 25 مرداد 1401 - 16:40 تبلیغات

تربیت اسلامی دانش‌آموزان در ابعاد فردی و اجتماعی از اولویت‌های سازمان دانش‌آموزی است

کرج (پانا) - نایب رئیس اول یازدهمین دوره مجلس دانش‌آموزی استان البرز عنوان کرد تربیت اسلامی دانش‌آموزان در ابعاد فردی و اجتماعی، یکی از اساسی‌ترین اولویت‌های سازمان دانش‌آموزی است.

به دنبال سبک اثرگذار هستم تا سبک نو و جدید

بیرجند (پانا) - یک دانش‌‌آموز خبرنگار پانا د رخراسان جنوبی عنوان کرد به دنبال سبک اثرگذار در کارهایش است تا سبک نو و جدید. بیشترین هدفش رساندن پیام اهل‌بیت است که همان پیام محبت و دوستی و انسانیت است.

برگزاری آزمون سنجش کیفی خبرنگاری برای 4500 دانش‌آموز‌خبرنگار پانا در فارس 

شیراز (پانا) – رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس از برگزاری آزمون هماهنگ خبرنگاری در فارس خبر داد و افزود بیش از 4 هزار و 500 دانش‌آموز از سراسر استان فارس در ابتدای سال تحصیلی نسبت به عضویت در خبرگزاری پانا ابراز علاقه‌مندی کرده بودند که این تعداد در بهمن ماه در دوره‌های آموزشی که به صورت آنلاین و با استفاده از اساتید مجرب برگزار شده است، شرکت کرده‌اند و اکنون وارد آزمون خبرنگاری می‌شوند.

روایت یک دانش‌آموز از تاثیر انس با قرآن در موفقیت‌های علمی

اصفهان (پانا) - سید‌محمد مهدی مصطفوی، فارغ‌التحصیل دبیرستان استعدادهای درخشان شهید اژه‌ای یک در اصفهان و حافظ کل قرآن است، دانش‌آموزی که رتبه‌ها و مقام‌هایش در مسابقات ریاضی، علمی و المپیاد، باعث نشد که از فعالیت‌های فرهنگی و پرورشی جا بماند.

خبرگزاری پانا بیشترین ظرفیت را در پرورش نسلی سودمند برای آینده کشور دارد

تبریز (پانا) - دانش‌آموز خبرنگار فعال خبرگزاری پانا از استان فارس ضمن تشریح تجربیات خود در رابطه با خبرگزاری پانا و آموزش خبرنگاری، خبرگزاری پانا را دارای بیشترین ظرفیت برای پرورش نسلی سودمند برای آینده کشور دانست.

مطالعه، ضرورت کار خبرنگاری است

تبریز(پانا) - دانش‌آموز خبرنگار پانا از مازندران با اشاره به مشقت‌های شغل خبرنگاری و لازمه علاقه خبرنگار به این حرفه مطالعه را امری ضروری برای خبرنگاران عنوان کرد.

خبرنگاران؛ طلایه‌داران جبهه آگاهی

پیش از ورود تلویزیون به خانه‌ها، پیش از اختراع دوربین‌های پیشرفته‌، این خبرنگاران بودند که امکان آن را فراهم می‌کردند تا مردم کشور از اتفاقات آن باخبر شوند. خبرنگاران بودند که آنچه بوده‌ایم و آنچه کرده‌ایم را در حافظه تاریخ ثبت کردند.

مسیر عزاداری‌ها از گذشته تاکنون

تهران (پانا) - از روز واقعه عاشورا مردم به عشق سید الشهدا(ع) و خاندان مطهرش به سبک‌های مختلف عزاداری می‌کنند و ارادت خود را نشان می‌دهند، اما اینکه چرا این سبک‌ها از گذشته تاکنون به رنگ و شکل‌های مختلف در آمده که گاهی مسیر عزاداری را به سمت و سویی جز نفس عزاداری می‌کشاند، یکی از محققین و نویسندگان این حوزه در این خصوص توضیح می‌دهد.

استان سمنان، پیشرو در اجرای واکسیناسیون کرونا با پوشش 90 درصدی

سمنان (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان سمنان، مهم‌ترین دستاورد این معاونت در سال اخیر را واکسیناسیون همکاران فرهنگی و دانش‌آموزان استان با پوشش بالای 90 درصد واکسیناسیون عنوان کرد و گفت از این رو، استان سمنان یکی از استان‌های پیشرو در اجرای واکسیناسیون جهت مقابله با کرونا به حساب می‌آید.

کنکور مقصد نیست

فعالیت در خبرگزاری پانا و مجلس دانش‌آموزی با درس خواندن من تداخلی نداشت بلکه برای من کمک‌کننده هم بود

همه عناوین بخش اخبار ویژه