امروز: سه شنبه 25 مرداد 1401 - 17:46 تبلیغات

تبدیل کتاب‌فروشی به بانک، شایسته فرهنگی‌ترین خیابان تهران نیست

تهران (پانا) - عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به تبدیل کتاب فروشی «کتاب اسم» به بانک تجارت گفت که از بانک تجارت انتظار می‌رود با جلوگیری از این اقدام کورسویی از تفضل علم نسبت به سرمایه را در جامعه روشن نگاه دارند.

معاونان پارلمانی با تعامل سازنده مسیر حرکت بی‌وقفه دولت را برای خدمت تسهیل و روان کنند

تهران (پانا) - معاون امور مجلس رئیس جمهوری معاونان پارلمانی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی را در دومین سال دولت، به حضور فعال و موثرتر در بررسی کارشناسانه طرح‌ها و تدوین لوایح متقن و مورد نیاز کشور فراخواند و گفت معاونان و مدیران امور مجلس، در مسیر تلاش‌های شبانه‌روزی و بی وقفه دولت مردمی، حوزه نرم‌افزاری امور را بر عهده داشته و موظفند زمینه فعالیت پرشتاب دولت در خدمت به مردم را تسهیل و روان کنند.

ناصر آقایی: همین‌که کمیت هست یعنی تئاتر زنده است

تهران (پانا) - ناصر آقایی مدرس و بازیگر پیشکسوت، فعالیت جوانان در عرصه تئاتر را خوشحال‌کننده دانست و گفت همین‌که کمیت هست یعنی تئاتر زنده است و لابه‌لای آثار روی صحنه بعضی از آن‌ها از لحاظ محتوا و اجرا خیلی خوب، قابل اعتنا و دارای اصول نمایشی مطرح هستند.

قوانین مستحکمی برای دفاع از حقوق خبرنگاران در کشور نداریم

ساری(پانا) - نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت هم‌اکنون در کشور قوانین مستحکمی برای دفاع از حقوق خبرنگاران وجود دارد، اگر امروز صدای خبرنگار به عنوان صدای افکار عمومی برای جامعه در حوزه‌های مختلف بلند می‌شود، این صدا صدایی از جنس مردم و سراسر صداقت است.

سرلشکر باقری: غفلت در «جهاد تبیین» جایگاه شهید و جلاد را تغییر می‌دهد

تهران (پانا) - رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی روز خبرنگار را به فعالان عرصه اطلاع‌رسانی به‌ویژه خبرنگاران تبریک گفت و تاکید کرد‌ با تداوم نبرد حق و باطل، هر غفلت و کوتاهی در جهاد تبیین می‌تواند به تغییر جایگاه شهید و جلاد منجر شود.

همه عناوین گفته ها