امروز: سه شنبه 25 مرداد 1401 - 18:40 تبلیغات

۲ هزار میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از تداوم طرح‌های عملیاتی سراسری مبارزه با قاچاق کالا همراه با کشف و ضبط بیش از ۲ هزار میلیارد ریال انواع کالاهای ممنوعه و غیرممنوعه در ماه گذشته خبر داد.

ثمردهی فعالیت‌های 10 ماهه‌ مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در هفته دولت

تهران (پانا) - مشاور رئیس‌جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی از افتتاح و کلنگ‌‌زنی 71 پروژه سرمایه‌گذاری و عمرانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، همزمان با هفته دولت خبر داد.

۷۱ درصد سرقت‌ها در پایتخت کشف می‌شود

تهران (پانا) - رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در موضوع مقابله با سرقت با بررسی و آنالیز جغرافیایی جرم در پایتخت گشت‌های هدفمندی طرح‌ریزی و اجرا می‌شود، گفت با تلاش‌های صورت گرفته بیش از ۷۱ درصد سرقت‌ها در پایتخت کشف می‌شود.

ورود دو کشتی حامل کالاهای اساسی بندر امام

تهران (پانا) - شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد دو فروند کشتی اقیانوس‌پیمای حامل کالاهای اساسی به وزن ۱۰۳ هزار تن وارد بندر امام (ره) شده‌اند که محموله‌های آن‌ها به صورت حمل‌ونقل یک‌سره به مقاصد تعیین شده ارسال می‌شوند.

۸ خودروی جدید در بورس کالا پذیرش شد

تهران (پانا) - در جلسه روز گذشته هیات پذیرش بورس کالای ایران هشت خودروی جدید از ۶ گروه خودروسازی پذیرش شد تا با احتساب پذیرش‌های قبلی (هفت خودرو متعلق به سه گروه خوردوسازی)، شمار خودروهای بورسی به ۱۵ برسد؛ چهارشنبه این هفته نخستین عرضه‌های رسمی خودرو پس از مصوبه شورای عالی بورس آغاز می‌شود.

۶ شهربازی در استان تهران پلمب شد

تهران (پانا) - معاون ارزیابی انطباق اداره‌کل استاندارد تهران گفت در اجرای طرح کنترل تابستانه مراکز تفریحی استان تهران، بازرسان استاندارد، ۶ شهربازی غیراستاندارد را پلمب کردند.

همه عناوین عددخبر