امروز: چهارشنبه 19 مرداد 1401 - 19:52 تبلیغات

نادر دلشاه: آمار فروش گیشه‌های نمایش با هزینه‌های تولید هم‌خوانی ندارد

تهران (پانا) - کارگردان نمایش «آخرین عاشق»، با بیان این نکته که امروز دیگر تولید یک نمایش در کشور برای گروه تولید صرفه‌ای ندارد، گفت آمار فروش گیشه‌های نمایش با هزینه‌های تولید هم‌خوانی ندارد.

مهارت‌آموزی برای دانش‌آموزان یک ضرورت است

آموزش و پرورش با بهره‌گیری از توانمندی‌ها در جهت مهارت‌آموزی برنامه‌ریزی داشته باشد/ همه بخش‌های متولی در آموزش و پرورش برای مهارت، طراحی داشته باشند تا متضرر نشویم

منبرهایی که مبارزین انقلابی را تربیت کرد

تهران (پانا) - هیات انصار الحسین علیه‌السلام از مجالس فعال و اثر گذار شهر تهران در دوران مبارزات علیه طاغوت بوده است. شرکت‌کنندگان در این هیات از مبارزین نهضت امام خمینی رحمةالله‌علیه و سخنرانان و روحانیون آن نیز اغلب از شاگردان امام خمینی رحمةالله‌علیه بوده‌اند.

سازمان دانش‌آموزی قابلیت زیادی برای شناسایی استعدادها و فراهم‌سازی زمینه رشد و شکوفایی آن‌ها دارد

مسائل آموزش و پرورش باید دستورکار ثابت مجالس دانش‌آموزی باشد/ نمایندگان مجلس دانش‌آموزی باید ضمن ارتباط با نمایندگان استان‌ها، هم از دانش و تجربیات آن‌ها و هم برای حل مشکلات آموزش و پرورش استان‌ها کمک بگیرند

افزایش سهم بیمه‌های درمانی از پرداخت هزینه داروها در طرح «دارویار»

تهران (پانا) - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس می‌گوید با اجرای صحیح طرح دارویار هزینه‌های بیماران برای پرداخت دارو کمتر خواهد شد و سهم بیمه‌های درمانی از پرداخت هزینه داروها افزایش می‌یابد.

همه عناوین گفت‌وگو