امروز: سه شنبه 25 مرداد 1401 - 18:00 تبلیغات

نشست خبری شهردار سمنان

به‌مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار، نشست خبری شهردار سمنان سید‌علی مرتضی‌نژاد و مدیران شهری با اصحاب رسانه، درشهرداری سمنان برگزار شد.

شهرداری سمنان، هفته دولت 45 طرح افتتاحی دارد

سمنان (پانا) - شهردار سمنان با اشاره به افتتاح 45 پروژه در هفته دولت، بیان کرد اگر پروژه‌ای در این هفته به هر دلیلی افتتاح نشود؛ قطعا در دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

رسالت اصلی امروز خبرنگاران، جهاد تبیین است

سمنان (پانا) - فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت رسالت اصلی شما خبرنگاران، جهاد تبیین در شرایط حاضر بوده و امروز ما نیازمند کاری جهادی در حوزه بازگو کردن ظرفیت‌های و پیشرفت‌های کشور هستیم.

دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب، از مهم‌ترین ماموریت‌های حوزه فرهنگی و پرورشی است

سمنان (پانا) - معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب کار سنگینی است، گفت انتقال ارزش‌ها، باورها و رشد شخصیت فراگیران، توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، توسعه ایثار و شهادت و بسترسازی برای رشد و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان از مهم‌ترین ماموریت‌های حوزه پرورشی و فرهنگی است.

دانش‌آموزان خبرنگار، نقش بی‌بدیلی در آگاهی‌بخشی به جامعه دارند

سمنان (پانا) - رئیس سازمان دانش‌آموزی استان سمنان به مناسبت 17 مردادماه و روز خبرنگار، پیامی صادر کرد و گفت بی‌شک خبرنگاران دانش‌آموز، نقش بی‌بدیلی در آگاهی‌بخشی به جامعه مخاطبین از رویدادها و ایجاد فضای مطالبه‌گری جهت تحقق عدالت در تمام عرصه‌های آموزشی و پرورشی دارند.

استان سمنان، پیشرو در اجرای واکسیناسیون کرونا با پوشش 90 درصدی

سمنان (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان سمنان، مهم‌ترین دستاورد این معاونت در سال اخیر را واکسیناسیون همکاران فرهنگی و دانش‌آموزان استان با پوشش بالای 90 درصد واکسیناسیون عنوان کرد و گفت از این رو، استان سمنان یکی از استان‌های پیشرو در اجرای واکسیناسیون جهت مقابله با کرونا به حساب می‌آید.