امروز: چهارشنبه 19 مرداد 1401 - 18:20 تبلیغات

تکمیل پروژه روشنایی کمربندی ورامین به پیشوا

ورامین (پانا) - شهردار ورامین در خصوص پروژه روشنایی خیابان‌های ورامین گفت این پروژه مجموعا ۶/۲ کیلومتر بود که با تامین اعتبار هفت میلیارد تومانی شهرداری ورامین و همکاری اداره برق به سرانجام رسید تا در نهایت گره یکی از مشکلات این کمربندی باز شود. 

چهلمین سالگرد معلم شهید سردار یوسف براهنی‌فر در کاشمر

چهلمین سالگرد شهادت معلم شهید سردار یوسف براهنی‌فر، همراه با رونمایی از کتاب ماه مهاجر (زندگی‌نامه و خاطرات شهید براهنی‌فر) با حضور مسئولان شهرستان کاشمر در محل سالن اجتماعات آرامگاه شهید آیت الله مدرس(ره) برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمودی: سیلی بزرگ امت‌های اسلامی‌ بر پیکر رژیم صهیونسیتی نزدیک است

ورامین (پانا) - امام جمعه شهرستان ورامین و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، سیلی بزرگ امت‌های اسلامی بر پیکر رژیم صهیونسیتی را با اتحاد و رویارویی در برابر استکبار جهانی، نزدیک دانست.

بی‌توجهی به احساسات نوجوانی، عامل اصلی بروز مشکلات در بزرگسالی است

بهارستان یک(پانا) - یک روانشناس در شهرستان بهارستان، بی‌توجهی به احساسات نوجوانی را عامل اصلی بروز مشکلات در سنین بزرگسالی دانست و گفت نادیده گرفتن دگرگونی‌های شخصیتی نوجوانان، عامل اصلی پرخاشگری آن‌ها است.

خستگی‌ناپذیری، وقت‌شناسی و فعال‌بودن، ویژگی‌های بارز یک خبرنگار است

تهران(پانا) - یک دانش‌آموز خبرنگار در تهران معتقد است یک خبرنگار باید خستگی‌ناپذیر، با اراده، وقت‌شناس و بسیار فعال باشد زیرا هر یک از این ویژگی‌ها می‌تواند به یک خبرنگار کمک کند تا حرفه‌ای‌تر فعالیت کند.

همه عناوین دانش‌ آموز خبرنگار