امروز: سه شنبه 25 مرداد 1401 - 17:28 تبلیغات

پذیرش مددجویان کمیته امداد در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

تهران (پانا) - نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌و‌پرورش در هفته جاری اعلام شد و به گفته معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران با حمایت‌های صورت گرفته، 7 نفر از مددجویان این مرکز توانسته‌اند در این آزمون پذیرفته شوند.

انهدام بزرگترین باند سرقت طلا در تهران

تهران (پانا) - رئیس پلیس آگاهی از انهدام باند بزرگ سرقت طلا در تهران خبر داد و گفت متهمان که اعضای یک خانواده هستند در اکثر شهر‌های ایران اقدام به سرقت کرده‌اند.

بانک زمین در پایتخت ایجاد می‌شود

تهران (پانا) - لایحه شهرداری تهران درباره دستورالعمل اجرایی بانک زمین منطقه ۲۲ همزمان با هشتادوششمین جلسه شورای شهر تهران بررسی و با حداکثر آراء تصویب و مقرر شد که شهردار تهران رئیس، معاون شهرسازی، نایب رئیس و دیگر معاونان درگیر با موضوع، اعضای کارگروه بانک زمین شهر باشند.

آخرین وضعیت پرونده تاجزاده؛ قتل ۱۰ نفر در رفسنجان به دست یک افغان

تهران (پانا) - سخنگوی قوه قضاییه گفت امروز جمهوری اسلامی در برابر دسته‌بندی‌های جعلی و سیاسی منطقه ایستاده است. امروز راه ایستادگی در برابر دشمنان از خرمشهر تا غزه تا دمشق و بغداد نتیجه بخش پیروزی است.

۷۱ درصد سرقت‌ها در پایتخت کشف می‌شود

تهران (پانا) - رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در موضوع مقابله با سرقت با بررسی و آنالیز جغرافیایی جرم در پایتخت گشت‌های هدفمندی طرح‌ریزی و اجرا می‌شود، گفت با تلاش‌های صورت گرفته بیش از ۷۱ درصد سرقت‌ها در پایتخت کشف می‌شود.

وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در جنوب تهران

تهران (پانا) - بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران آسمان صاف تا کمی ابری و در بخش‌های جنوبی وزش باد شدید تا خیلی شدید و خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

اصلاح و تصویب بندهای مصوبه نظام‌نامه مشارکت محله‌ای شهروندان در مدیریت شهری

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به نامه فرمانداری مبنی بر مغایرت قانونی برخی بندهای مصوبه نظام‌نامه مشارکت محله‌ای شهروندان در مدیریت شهری اصلاحیه‌های جدید را ارائه و به تایید اعضای شورای اسلامی شهر تهران رساند.

کنترل نرخ اجاره‌بها با ورود شهرداری تهران به موضوع اجاره‌داری

تهران (پانا) - سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران در دومین اجلاس مجمع مشورتی رؤسای کمسیون‌های شهرسازی و معماری شوراهای استان تهران با اشاره به افزایش نرخ اجاره‌بها و عدم توانمندی اقتصادی شهروندان به ویژه زوج‌های جوان از ورود شهرداری تهران به موضوع اجاره‌داری مسکن خبر داد.

همه عناوین اجتماعی