امروز: سه شنبه 25 مرداد 1401 - 17:24 تبلیغات

پرسپولیس با یکی از 4 تیم برتر دنیا در فیفا‌دی بازی می‌کند

تهران (پانا) - با اعلام رضا درویش این احتمال وجود دارد که پرسپولیس بازی خداحافظی سید‌جلال حسینی را مقابل یک تیم بزرگ خارجی برگزار کند، این در حالی است که قرار بود قبل از آغاز بازی‌های لیگ برتر یک بازی بین تیم پرسپولیس و ملوان به‌عنوان بازی خداحافظی سید‌جلال حسینی برگزار شود که این امر محقق نشد.

عضویت در تیم ملی آرزو‌ی هر ورزشکاری است

کرج (پانا) - مربی تیم کاراته شهرستان ساوجبلاغ درباره اینکه موفقیت افراد در هر حرفه و شغلی چگونه باید باشد گفت همه انسان‌ها یک اعجوبه هستند فقط خودشان را باید پیدا کنند بنابراین عضویت در تیم ملی آرزو ی هر ورزشکاری است.

جدایی غیرمنتظره ستاره‌ای که محبوب هواداران نشد

تهران (پانا) - این روزها گمانه‌زنی‌ها در مورد لیست خروجی ساپینتو زیاد است و احتمال دارد بازیکنانی که شانس بازی کمی در استقلال دارند در این لیست قرار بگیرند تا جا برای بازیکنان تازه‌وارد باز شود.

تیم ملی والیبال زنان ایران نایب قهرمان شد

تهران (پانا) - تیم ملی والیبال زنان ایران در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد تا نخستین مدال بین‌المللی والیبال زنان کشورمان به رنگ نقره‌ای باشد.

شانس یک طلا و ۳ برنز آزادکاران در پنج وزن نخست

تهران (پانا) - مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان امروز (دوشنبه) در شهر صوفیه بلغارستان در حال برگزاری است که سبحان یاری به فینال و احمد محمد نژاد جوان، محمد آقایی و امیر علی آذرپیرا به رده‌بندی رسیدند.

VAR به جای پول‌های بلوکه شده به ایران می‌آید

تهران(پانا) - یکی از ماموریت‌هایی که در سفر حسن کامرانی‌فر به زوریخ دنبال خواهد شد مذاکره با رئیس فیفا برای ورود تکنولوژی کمک داور وید‌ئویی به استادیوم‌های ایرانی به‌جای پول‌های بلوکه‌شده از سوی فیفا است.

همه عناوین ورزشی