امروز: سه شنبه 25 مرداد 1401 - 17:17 تبلیغات

تربیت اسلامی دانش‌آموزان در ابعاد فردی و اجتماعی از اولویت‌های سازمان دانش‌آموزی است

کرج (پانا) - نایب رئیس اول یازدهمین دوره مجلس دانش‌آموزی استان البرز عنوان کرد تربیت اسلامی دانش‌آموزان در ابعاد فردی و اجتماعی، یکی از اساسی‌ترین اولویت‌های سازمان دانش‌آموزی است.

معلم دانش‌آموزی که در مناطق محروم تدریس می‌کند

قزوین (پانا) - فاطمه پیری لرد، نماینده یازدهمین دوره مجلس دانش‌آموزی کشور و دانش‌آموز خبرنگار پانا در سن ۱۶ سالگی پا جا پای معلمان فداکار گذاشت. این دانش‌آموزبه چند منطقه محروم استان قزوین رفته و دروس تخصصی همچون ریاضی را برای دانش‌آموزان آن مناطق تدریس کرد.

تجلیل از رتبه سوم کنکور سراسری در رشته علوم تجربی در شهرکرد

شهرکرد (پانا) - در حاشیه برگزاری مسابقات دانش آموزان کشور در چهارمحال و بختیاری، طی مراسمی با حضور صادق ستاری فرد، افشین امیریان و مسئولین آموزش و پرورش، از سبا رضایی رتبه سوم کنکور سراسری در رشته علوم تجربی تجلیل شد.

حفظ حقوق بیت‌المال و رعایت حقوق شهروندی از سیاست‌های اصلی آموزش و پرورش شهر تهران است

تهران (پانا) - رئیس اداره حقوقی، املاک و حمایت قضایی کارکنان آموزش و پرورش شهر تهران، با بیان اینکه اجرایی‌شدن شعار قانون‌گرایی و قانون‌مداری در دولت سیزدهم، با تثبیت حقوق مالکانه دولت توام است، بر حفظ و صیانت از حقوق شهروندان و حریم فضاهای دولتی به‌خصوص املاک آموزشی به‌طوری که حتی ذره‌ای از این فضاها در معرض تضییع قرار نگیرد، تاکید کرد.

عدالت محوری در کنکور نهادینه شود

قزوین(پانا)- «سید امیرمهدی خالقی»، رتبه ۵۸ کنکور ریاضی سال ۱۴۰۱ گفت عدالت محوری در کنکور باید نهادینه شود. کنکور باید به سمتی حرکت کند تا نخبگانی که از وضعیت مالی خوبی برخوردار نیستند بتوانند جایگاه و رتبه اصلی خود را کسب کرده و در دانشگاه‌های خوب کشور تحصیل کنند.

خبرنگاران صدای مردم هستند

قائمشهر(پانا)- سرپرست آموزش و پرورش قائمشهر در تجلیلی‌ از خبرنگاران‌ قائمشهر، خبرنگاران را صدای مردم برشمرد.

برگزاری کلاس‌های آموزش مهارت‌های پیشتازان در مدارس تمام تشکیلاتی

زنجان ( پانا ) - در راستای اجرای طرح هر دانش‌آموز یک مهارت اجتماعی مدارس تمام تشکیلاتی استان زنجان با همکاری سازمان دانش‌آموزی به برگزاری کلاس آموزش‌های تخصصی تشکیلاتی در تابستان ۱۴۰۱ اقدام کرده‌اند.

همه عناوین استانها